Krótko o nas:

CBN to sieć wymiany ofert nieruchomości pomiędzy uczestniczącymi w sieci biurami. Nasza sieć opiera się na zdobyczach najnowszej techniki informatycznej oraz na nowoczesnej organizacji pracy..

 • Łódź

  Sygnatura: DMO-HW-4823

  Rodzaj oferty: wynajem

  Powierzchnia: 105 m2

  Czynsz wynajmu: 1155 PLN

 • mieszkanie - bloki Łódź

  Sygnatura: EKS-MS-10137

  Rodzaj oferty: sprzedaż

  Powierzchnia: 80 m2

  Czynsz wynajmu: 360000 PLN

 • dom wolno stojący Dobra

  Sygnatura: DMI-DS-81

  Rodzaj oferty: sprzedaż

  Powierzchnia: 210 m2

  Czynsz wynajmu: 440000 PLN

CBN Płock
CBN Warmia i Mazury

Warunkiem korzystania ze strony CBN jest zaakceptowanie REGULAMINU. Przeczytaj i zaakceptuj poniżej.

 • REGULAMIN.
  Uwaga wchodząc na stronę CBN akceptujesz bez żadnych zastrzeżeń poniższe zasady i warunki korzystania z tej strony . Jeśli nie akceptujesz tych zasad i warunków wyjdź ze strony - nie możesz przeglądać ofert nieruchomości!

  1. Strona CBN jest Administrowana przez EXPERT s.c. Z. Kubiński M. Strzelecka w Łodzi Al. Kościuszki 3 zwaną dalej Administratorem.
  2. Administrator nie odpowiada w całości i w jakiejkolwiek części za treść, fotografie i inne detale związane z poszczególnymi ofertami nieruchomości.
  - Administrator w szczególności nie odpowiada za aktualność ofert nieruchomości a także za zgodność ofert z rzeczywistością.
  - Oferty nieruchomości są zamieszczane przez poszczególne Biura Nieruchomości bez ingerencji Administratora w treść - biura te decydują o treści ofert.
  - Treść ofert nieruchomości z uwagi na orientacyjny charakter może być różna od rzeczywistości.
  3. Korzystający ze strony CBN nie może w oparciu o treść tej strony podejmować jakichkolwiek decyzji i zobowiązań. Oferty nieruchomości mają tylko charakter ogólnoinformacyjny, niektóre mogą być nieaktualne lub odbiegające od stanu faktycznego. Dlatego dla bezpieczeństwa korzystających ze strony CBN przedstawione oferty nie są, nie mogą być i nie będą podstawą podejmowania przez korzystających ze strony CBN jakichkolwiek decyzji, zawierania umów lub zaciągania jakichkolwiek innych zobowiązań.
  4. W przypadku podjęcia decyzji lub zaciągnięcia zobowiązań w oparciu o treść Strony CBN i zamieszczonych na niej ofert nieruchomości osoby zainteresowane - Korzystający ze strony CBN dokonują tego na swoje ryzyko - wbrew warunkom korzystania z tej strony CBN, bez możliwości występowania z jakimikolwiek roszczeniami i pretensjami wobec Administratora Strony CBN.
  5. W przypadku zainteresowania jakąkolwiek ofertą Korzystający ze strony CBN może się kontaktować z Biurem nieruchomości, dysponentem oferty nieruchomości, które tę ofertę zamieściło. Korzystający ze strony CBN we wzajemnych negocjacjach z Biurem Nieruchomości może ustalać warunki współpracy, korzystania z usług danego Biura Nieruchomości - odbywa się to poza Administratorem Strony. Administrator Strony CBN nie zajmuje się ofertami poszczególnych Biur Nieruchomości.
  6. Korzystanie ze Strony CBN jest możliwe jedynie po akceptacji niniejszego regulaminu w przeciwnym wypadku należy ze strony wyjść.
  7. Zabrania się kopiowania treści Strony CBN i zamieszczonych ofert, fotografii bez zgody uprawnionych podmiotów. W przypadku zauważenia na stronie treści sprzecznych z prawem prosimy o przekazanie tej informacji do Administratora w celu spowodowania interwencji.
  8. Użyte w regulaminie słowo "oferta" nie oznacza oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego należy je rozumieć jako przybliżona informacja z wszystkimi wyżej zawartymi zastrzeżeniami.
  9. Na stronie CBN nie są gromadzone żadne dane osobowe.
  10. AKCEPTUJĘ po przeczytaniu bez zastrzeżeń.

  Akceptuję regulamin

  Nie akceptuję regulaminu